Endüstriyel Plastik Kasa Denizli için Önemli

Endüstriyel Plastik Kasa Denizli için Önemli;

Endüstriyel Plastik Kasa Denizli için Önemli; Denizli son yıllarda yapmış olduğu büyük atılımla 80’den fazla ülkeye 100’ün üzerinde tarım ürünü ihracat ediyor. Denizli Avrupa’nın kota koyduğu tüm şartlara uyum sağlıyor. Nasıl mı? Ürünün yetiştirilmesinden tutun paket ve ambalajına, endüstriyel plastik kasaların seçimine kadar hepsini özenle seçiyor.

Yıllık ihracat hacmi 3 milyar doları geçen Denizli, son yıllarda yurtdışına tekstil, mermer, kablo gibi ürünlerin yanı sıra tarım ürünleri satışında da adından söz ettirmeye başladı. Endüstriyel plastik kasa Denizli de kullanım alanı olarak hububat ürünleri başta olmak üzere ayva, armut, şaraplık üzüm, sofralık üzüm, kuru üzüm, karpuz, kavun, kiraz, vişne, çilek, nar, kestane, kuru üzüm, domates, salatalık, kuru fasulye, kuru incirin yanı sıra işlenmiş meyve ve sebze ürünleri için tercih edilmektedir.  Genel İhracat Rakamlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Plastik Kasa Denizli için neden Önemli?

1- Öncelikli olarak gıda sektöründe Sağlık bilgisi çok önemlidir, endüstriyel plastik kasalar hijyen konusunda çok uygundur.

2- Endüstriyel plastik kasa Denizli de tercih sebebinin olmasının en önemli faktörü ihracat da Avrupa standartlarına uygun olmasıdır.

3-Üst üste istiflenebilir olmasının yanında fazla bir yer kaplamaması depolama alanında kullanım kolaylığı sağlaması önemlidir.

4- Doğaya ve çevreye herhangi bir zarar veren bir formda olmamasından dolayı Endüstriyel Plastik Kasa Denizli için önemli bir etkendir.

5- Endüstriyel plastik kasalar bünyesinde nem, mantar ve böcek barındırmaz.

6- Bu tarz kasalar her türlü sektöre uygundur.  Geniş ürün çeşidi vardır.  Darbelere karşı dayanıklıdır.

7- Endüstriyel plastik kasalar gıda maddeleri kodeksine uygun olarak üretilmiştir. (Endüstriyel Plastik Kasalar Polikarbon ve Polikarbonat vb. malzemelerden üretilmiştir. Polikarbonat, endüstri alanında ve laboratuvar ortamlarında olduğu kadar ev eşyalarında da yaygın kullanılmaktadır)

8- Soğuk havaya (-30 dereceye kadar) ve sıcak havaya(70 dereceye kadar) dayanıklıdır.

9- Kimyasallardan, yağlardan ve asit gibi benzeri şeylerden etkilenmezler. Temizlenmesi kolaydır.

10-  Endüstriyel plastik kasalar ve paletler yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiştir. Bünyesinde, hiçbir şekilde metal içermez ve %100 geri dönüşümü mümkündür.

Enta Plastik Kasa modellerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir