Plastik Palet Ankara nın Tercihi

Plastik Palet Ankara

Plastik Palet Ankara’nın Tercihi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği verilerine göre Ankara son yıllarda üretim konusundaki faaliyetlerini büyütmüş ve ekonomide büyük bir ivme kazanmıştır. Plastik palet Ankara da Son yıllarda üretimde büyük ivme kazanan Ankara taşımacılıkta. istiflemede ve depolama alanlarında zamandan ve yerden kazanmak ürünleri hiç bir şekilde zarar görmeden tutmanın en iyi yolu olarak plastik paletleri tercih etmektedir. Bizde Enta plastik olarak Ankara da faaliyet gösteren üretici firmalara teşekkür ediyoruz.

Plastik Palet Ankara

Plastik Palet Ankara da daha önceden pek tercih edilmezken şu anda kullanımı müthiş derecede artmıştır. Nedeni ise şöyle belirtilmiştir;

Ankara da plastik paletin tercih sebebinin en başında hijyenik olması yani su ile yıkanabilir olup küf ve mantar oluşumunu engellemesidir. Böcek oluşumuna izin vermez.
Sıcak buharlı yıkama ve sulu yıkama yapılabildiği için hijyenik olması ve hiç bir şekilde nem oluşturmaması en önemli faktördür.

Ankara üreticilerinin 2. en önemli nedeni ise kullanım ömrü çok uzundur ve yıpranmalara karşı dayanıklılık gösterir. Maliyet olarak da uzun vadede çok tasarrufludur.
Tahta paletlere kıyasla daha hafi olması ama aynı derece yük taşıma kapasitesi arasında çok fark yoktur. buda bir tercih nedenidir.

Enta plastik olarak en çok memnuniyet bildiren mesajlar depolama ve stok sistemi yapan firmalardan gelmektedir. Çünkü plastik paletler boş tutulduklarında iç içe girerek az yer kaplamakta nakliyede de maliyet düşürmektedir.
Ankara da daha önceden tahta palet kullanan müşterilerin en büyük şikayetlerinden biride Tahta paletlerde kullanılan çiviler ve zamanla oluşan kıymıkların ürünlere zarar veriyor olmasıydı.
Ama plastik palet tercih edildiğinde bu sorunun ortadan kalmış olmasıdır.

Ankara Tır Palet yükleme

Enta plastik olarak sizlere sunduğumuz plastik paletler Avrupa birliği standartlarında olduğu için ithalat ve ihracat yaparken gerek ölçülerde gerekse kullanılan malzemede sizlere büyük bir artı sunmaktadır.

Enta Plastik’ten almış olduğunuz tüm plastik palet ve kasalarda  Uluslararası nakliye için muaf olan ISPM-15 uygunluk sertifikasının olması uluslararası limanlarda ve nakliyede  gözlemlenen gönderileri risklerini ortadan kaldırmaktadır.

Sizelere Sağlamış olduğumuz ürünlerimizi incelemenizi ve daha detaylı bilgi alabilmeniz için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir